Batu Secret ZOO

Przez ostatni rok blog stał się moją ulubioną zabawką (oczywiście zaraz po aparacie) i największym hobby (jednym z nielicznych, które wciąż mogę realizować… podróżowanie przestało się liczyć 🙂 aktualnie podróżowanie to moje życie, a życie to nie hobby, tylko poważna sprawa :P). Nigdy więc nie przypuszczałam, że gdy przydarzy mi się w drodze dłuższy przystanek, własne łóżko (a nawet własny pokój z łazienką), komfort chwilowo osiadłego życia, z luksusem nielimitowanego WiFi w pakiecie- nie będę miała czasu pisać. I stało się, dojechaliśmy do Batu Secret ZOO w Indonezji… i nie ma kiedy pisać

Pracujemy. Uczymy się. Pracujemy. „Poznajemy ZOO”=znajdujemy więcej pracy. Czytamy. Czytamy. Czytamy. Brniemy przez diagnostyczno-żywieniowe „dr House’y” i znów się uczymy.

Łącząc się w bólu ze wszystkimi studentami w czasie sesji… Drodzy studenci medycyny weterynaryjnej! Jeśli marzą Wam się egzotyczne podróże, praca z wielkimi kotami i lamami, zabawy z binturongami, kraje wiecznego słońca i tropikalne przygody, a jednocześnie zastanawiacie się po cholerę uczyć się mikrobiologii i barwienia met. Ziehl Neelsena, pisać protokoły na anatomii patologicznej, zakuwać pasożyty słoni morskich i parazytologię w ogóle, obliczać dawki żywieniowe, flotować i sedymentować gówno, pamiętać objawy niedoborów wszystkich mikroelementów i umieć robić korekcję racic krów i zębów koni- odpowiedź jest jedna- w ZOO kraju trzeciego świata WSZYSTKO JEST WAŻNE!!!

Osobiście bardzo żałuję, że nigdy nie interesowałam się bydłem mlecznym, ani przeżuwaczami w ogóle 🙂

IMG_5958nasza główna pacjentka, lama Mulan

IMG_6003

i stado jej ciotek

P1130006

Mari, lampart 

IMG_6069

nilgai

IMG_5945

IMG_5996

IMG_6023

Reklamy

One thought on “Batu Secret ZOO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s